Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

  Astral Dünya

  Paylaş
  avatar
  Krall100

  Mesaj Sayısı : 161
  Yaş : 28
  Nerden : Ankara
  Rep puanı : 0
  Points : 1253
  Kayıt tarihi : 02/09/08

  Puanlar
  Puan grafigi. Puan grafigi.:
  1000/200  (1000/200)

  Astral Dünya

  Mesaj tarafından Krall100 Bir Salı Eyl. 02, 2008 10:01 pm

  Dünyamız

  İçinde bulunduğumuz tarih ve saat dilimidir. Düşünce hızıyla hareket edildiğinden bir yerden bir yere gitmek saniyeler alır. Bu tip astral olaylarda yaşanan olaylar ve görülen şahıslar, gerçekten de o anda yaşanmakta olan şeylerdir. Örneğin uzaktaki bir yakınınızı düşündüğünüzde bir anda kendinizi onun yanında bulabilirsiniz. Eğer yanına gittiğiniz insanın psişik güçleri ilerlemişse, sizin geldiğinizi anlayabilir.

  Astral ayrılma ile bulunduğumuz zaman diliminde gezebildiğimiz ve her şey düşünce hızına bağlı olduğundan, daha fazla yükseğe çıkıp gezegenler arası astral seyahat yapmak olasıdır. Fakat bunu yapabilmek için bedenimizi astral bedene bağlayan kordonu gevşetebilmek gerekir. Bunu yapabilmek için ise astral deneyimlerimizin fazla olması gerekir.

  Düşler Bölgesi

  İlkel dinlerden günümüze kadar gelmiş bütün dinlerde de varlığı kabul edilen, insanın yalnızca rüyalarında gidip gezebileceği bir düşler dünyası vardır. Kimine göre cinler bu bölgede yaşamaktadır. İnsanın korkularıyla yada düşünceleriyle yalnız kalabileceği tek yerdir. Her şey düüşnce hızına bağlı olduğundan düşündüğünüz herhangi bir şey aklınıza geldiği anda onu karşınızda bulabilirsiniz. Ama korkulacak bir şey yok çünklü aklınıza gelipte vücut bulan herşeyi o anda yok olduğu düşünerek yok edebiliriz. Bu dünyanın değişik bir özelliği ise kendinizi olduğunuzdan çok daha farklı görebilmenizdir. Farklı bir insan hatta farklı bir yaratık.

  Günlük hayatta tasarladığınız ve hayata geçirmeye çalıştığınız her düşünceyi orada kontrol edebilirsiniz.

  Paralel Evrenler Bölgesi

  Zaman içinde yolculuk yapılabilen tek yerdir. Kim bilir belki yaptığımızı zannettiğimiz fakat düşler dünyasından öte geçemediğimiz bir yer de olabilir. Paralel evrenler bölgesinde gördüğümüz yerler bulunduğumuz dünya ile çok benzerlik gösterir hatta rüyalarımızda görüpte (evimi gördüm ama daha farklıydı) dediğimiz bazı görüntüler, rüya sırasında paralel evrenler bölgesinde gördüğümüz yerlerdir. Bu bölgede kendimizinkine benzettiğimiz farklı insanların hayatlarını inceleme fırsatımız vardır. Kendi hipnoz deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki hipnoz ile yapılan astral ayrılmalarda gidilen yer, içinde bulunduğumuz dünya değil, paralel evrenler bölgesi olma ihtimali yüksektir.

  ALINTIDIR

   Forum Saati C.tesi Ekim 20, 2018 12:32 am