Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galatasaray Üniversitesi hakkında bilgi

ErKuT
    ErKuT

Rep puanı : 0

Puanlar
    Puan grafigi. Puan grafigi.:
    Galatasaray Üniversitesi hakkında bilgi Imgleft1000/100Galatasaray Üniversitesi hakkında bilgi Emptybarbleue  (1000/100)

Galatasaray Üniversitesi hakkında bilgi Empty Galatasaray Üniversitesi hakkında bilgi

Mesaj tarafından ErKuT Perş. Eyl. 04, 2008 9:47 am

KİMLİK KARTI:
    Kuruluşu: 1992
    Rektör: Prof. Dr. Yıldızhan Yayla
    İletişim bilgileri: GSÜ Çırağan Caddesi No: 102 Ortaköy
    Öğrenim dili: Fransızca
    Türü: Devlet

AKADEMİK PROFİL:
    Fakülte sayısı: 5
    Enstitü: 2
    Öğrenci sayısı: 1200

Galatasaray Üniversitesi, entegre eğitim - öğretim kurumu olma özelliğini taşıyor. Galatasaray Lisesi ile ona bağlı Galatasaray İlköğretim Okulu ve rektörlüğe bağlı yükseköğretim birimlerinden oluşuyor. Galatasaray Üniversitesi, tek bir kampüsten oluştuğu için, öğrencilerin kendi fakülte arkadaşları dışında diğer fakülte öğrencileriyle sıkı bir diyalog kurma ve kulüp faaliyetlerinde bulunma imkanları var. Bu mekan birliği, ayrıca öğrencilerin gerek kendi alanları gerekse mesleki alanları dışındaki konularla düzenlenen seminer, sempozyum gibi etkinlikleri de takip etme imkanı tanıyor

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 6:47 am