Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

  şımartırsan şımartırlar

  Paylaş
  avatar
  ErKuT

  Mesaj Sayısı : 304
  Yaş : 26
  Nerden : FaTsA!..
  Rep puanı : 0
  Points : 2377
  Kayıt tarihi : 31/08/08

  Puanlar
  Puan grafigi. Puan grafigi.:
  1000/100  (1000/100)

  şımartırsan şımartırlar

  Mesaj tarafından ErKuT Bir Cuma Nis. 10, 2009 8:39 pm

  Çok güzel,cillop gibi bir sevgili istiyorum ama hala bulamadım diye üzülüyor musunuz? Sürekli denemenize rağmen aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor mu? Beğendiğiniz güzel kızlar tarafından red mi ediliyorsunuz? 'Beni beğeneni ben beğenmem,benim beğendiğim ise beni beğenmez' diye İsmail YK şarkısı mı söylüyorsunuz? Ben bu dünyaya yalnız geldim,yalnız gideceğim diye ağlıyor musunuz? Çevrenizdeki fıstık gibi kızları görüp kederleniyor musunuz? O zaman Allah belanızı versin...

  Neden sürekli çok güzel kızların peşinde koşuyorsunuz? Neden karşınızdakinin dış görünüşüne verdiğiniz önemin birazını da onun karakterine vermiyorsunuz?

  Toplumumuzda kimi kızlar vardır..Bu kızlar Allah vergisi dünyaya güzel olarak gelmişlerdir fakat erkekler tarafından ilgi gördükçe kibirlenirler..İnsani kavramlarını yitirirler ve diğer insanlara tepeden bakmaya başlarlar...Lüks olmayan mekanlara gitmezler,lüks olmayan yemekleri yemezler,lüks olmayan giysileri giymezler..Şimarıktırlar..Götleri her geçen gün daha çok kalkar,kendilerini bir bok saymaya başlarlar..Çevresindeki herkesi küçümseyen bir canavara dönüşürler...

  Aslında bu tür kızları dikkatle incelediğinizde hiçbir konuda genel kültürü olmayan,ağzı laf yapmayan,karaktersiz,boş insanlar olduklarını görürsünüz..Sadece lüks giyim mağazalarının büyülü ışıklarında çalışan oyuncak bebek gibidirler..

  Ancak abaza erkeklerimiz çıkarları doğrultusunda bu tür kızların şimarık hareketlerine boyun eğerler,onları sırtlarında taşırlar,kendilerinden üstün görürler..

  Aslında bu kızları bu derece insanlıktan çıkaran,şimartan yine biz erkeklerizdir..

  Bazı saf,temiz kalpli erkekler ise böyle kızlara gönüllerini kaptırarak kendilerini büyük bir platonik aşk acısının içinde bulurlar..Ancak unutmamalıdırlar ki toplum tarafından beğenilmek için güleryüzlü,sağlam karakterli,yardımsever olmak yeterlidir, ancak bu tür kızlar tarafından beğenilmek için bunlar yetersiz kalır..

  Bu tür kızlara kendini beğendirmek için yakışıklı,konuşkan,espritüel,ortam puştu olmak bir şart; çok geniş bir çevreye sahip olmak da bir zorunluluktur..Eşofmanlarının hakiki Adidas,tşörtlerinin Tommy Hilfiger olması da sana büyük avantaj sağlayacaktır..Hele ki cebinde paran yoksa fazla şansın kalmayacaktır..

  Böyle düşünceler onların bilinç altındayken sevgilin olmasınlar,daha iyi değil mi?

  Bu yazıyı yazmamın yegane nedeni çevremde gördüğüm efendi,düzgün karakter sahibi 4-4lük arkadaşlarımın gönül verdiği güzel kızlar tarafından reddedilmesinin bende yarattığı üzüntüdür..

  Aslında çevrelerinde hayatı paylaşabilecekleri,karakterli,esprili,neşeli o kadar çok kız vardır ki..Ancak erkekler yine de ulaşamadıkları o güzel,şimarık,aptal kızların peşlerinde koşarlar..

  Bu kibirli,güzel kızlarımız da abaza erkeklerin bu ilgisinden çok güzel yararlanırlar..Sosyal hayatlarında çevreleri her daim çok geniştir,çünkü çevresinde onu elde etmek isteyen asalak erkekler doludur..Facebookta 500 tane friendleri vardır,MSN'de onları bekleyen ve ekleyen online kişiler bitmek bilmez..Hiçbir zaman yalnız kalmazlar..İstedikleri her an istedikleri kişiden yardım alırlar,çünkü çevresindeki erkekler nedense onlara yardım etmek için inanılmaz bir istek duymaktadırlar..

  Kısacası onlar dünyaya güzel bir kız olarak gelmekle, hayata diğer insanlardan 3-0 önde başlarlar,ancak elbet bir gün tökezleyeceklerdir ve geriye düşeceklerdir...Çünkü zamanla insanlıklarını kaybettiklerinin farkında değillerdir..

  Güzel olmak bir erdem değildir, güzel olduğun halde görünüşün hakkında mütevazi olabilmek bir erdemdir..'Ben güzel değilim' diyebilmek marifettir,öylesine değil ama samimiyetle..

   Forum Saati Cuma Ara. 14, 2018 8:23 pm