Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

  Spyware Terminator Antispyware+antivirüs 2.0 Free Türkçe

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 146
  Nerden : FATSA
  Rep puanı : 0
  Points : 1000095
  Kayıt tarihi : 21/08/08

  Puanlar
  Puan grafigi. Puan grafigi.:
  1000000/1000000  (1000000/1000000)

  Spyware Terminator Antispyware+antivirüs 2.0 Free Türkçe

  Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Nis. 10, 2009 9:29 pm

  SPYWARE TERMINATOR ANTISPYWARE+ANTIVIRüS 2.0 FREE TüRKçE  Spyware Terminator sahip olduğu gerçek zamanlı koruma, HIPS ve antivirus özellikleriyle, spyware, adware, torjanlar, keyloggerlar, başlangıç sayfası otostopçuları, malware gibi kötü niyetli yazılımlara karşı sizi korurken hatta Look2Me, BetterInternet, VX2 ve CWS gibi tehlikeli internet tehditlerine karşı bilgisayarınızı temiz tutarken kolay kullanımı ve minumum bilgisayar kaynağı ihtiyacı ile en hızlı taramaları gerçekleştirerek sizleri internet ortamından bulaşabilecek olası tüm zararlara karşı koruyor.


  Tamamen Ücretsiz Gerçek Zamanlı Koruma
  Gerçek zamanlı koruma içeren Spyware Terminator base edition diğer Spyware programlarına göre ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Spyware, adware, trojan, keylogger veya internette scheme sayfalarındaki otostopçu tehtidlerine karşı cap anlamda bir koruma sağlıyıcaksınız ve diğer malwarelere karşı.

  Güvenli Karantina
  Tarama sırasında bulunan tüm şüpheli dosyalar Karantina altına alınıyor. Spware Terminator karantinaya aldığı bu dosyaların artık bilgisayarınıza zarar vermemesi için gerekli korumayı sağlıyor. Daha sonra bilgisayarınızdan kaldırıp kaldırmıcağınıza karar verip kendi isteğiniz doğrultusunda sisteminizden bu dosyaları kaldırabiliyorsunuz.

  Kullanması Çok Kolay
  Spyware Terminator sizlere tüm seviyedeki spywareleri bulmanıza ve silmenize olanak tanıyor. Eğerki bir programı yanlışlıkla kaldırırsanız geri getirme seçeneğide bulunuyor.

  Manual ve Belirlenmiş Tarama
  Bilgisayarınızı isteğiniz doğrultusunda istediğiniz zaman taratabilirsiniz veya daha derin ve detaylı taramalar için bilgisayarınızda bir tarih belirliyebilirsiniz. Arka planda çalışabilen tarama işlemi sırasında aynı anda yaptığınız diğer işlerden kendinizi alıkoymadan rahatlıkla bilgisayarı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  DoWnLoaD

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 5:47 am