Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

  Ücretli bir antivirüs den daha iyi

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 146
  Nerden : FATSA
  Rep puanı : 0
  Points : 1000095
  Kayıt tarihi : 21/08/08

  Puanlar
  Puan grafigi. Puan grafigi.:
  1000000/1000000  (1000000/1000000)

  Ücretli bir antivirüs den daha iyi

  Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Nis. 10, 2009 9:40 pm

  Spyware Terminator 2.5.6.316(Free)

  Konuyu tamamen okuyun önemli


  Spyware Terminator, tamamen ücretsiz ve gerçek zamanlı casus yazılım korumasına sahip muhteşem bir yazılımdır. Bilgisayarınızı "spyware", "adware", "trojan", "keylogger", "hijacker" ve diğer tehditlerden koruyan Spyware Terminator, gerçek zamanlı güçlü koruması, gelişmiş sistem taraması ve şüpheli dosyaları güvenilir bir şekilde karantinaya alması gibi birçok özelliğe sahiptir.

  Spyware Terminator, tamamen ücretsiz olması, internet üzerinden otomatik güncelleme imkanı sunması, belirli zamanlarda güvenlik taraması yapabilmesi ve bir antivirüs görevini de yerine getirebilmesiyle diğer ücretli güvenlik yazılımlardan bir adım önde olduğunu gösteriyor.Ayrıca ayarlar kısmından programı Türkçeye çevirebilirsiniz.

  Yazılımın Genel Özellikleri
  100% Ücretsiz Gerçek Zamanlı Koruma
  Etkin "spyware", "adware", "trojan", "keylogger", "hijacker" ve diğer tehditleri kaldırma özelliğine sahiptir.

  Güvenilir Karantina
  Tarama sırasında şüpheli dosyalar tespit edildiğinde karantinaya alınır. Spyware Terminator bu tip dosyaların çalışarak bilgisayarınıza daha fazla zarar vermesini önler. Siz sürekli şüpheli dosyaları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

  Kolay Kullanım
  Spyware Terminator, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının casus yazılımları tespit edip eleyebilmesine izin verir. Eğer siz bir programı yanlışlıkla kaldırdıysanız, kolayca geri dönüş yapabilirsiniz.

  Elle Yapılan & Zamanlanmış Tarama
  Bilgisayarınızı elle veya zamanlanmış taramaya tabi tutabilirsiniz. Tarama işlemi devam ederken isterseniz arkaplanda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

  Otomatik Güncelleme
  Spyware Terminator, internetten son güncellemeleri otomatik olarak indirir. Bu sayede bilgisayarınız için etkili bir koruma sağlar.  .........İNDİR...........

  Eğer programın resimdeki gibi olan yeri açarsanız Use Real-Time Protection'nun başındaki kutu boşsa,tik işareti yoksa,kutunun üzerine gelip mousenin soluyla bir kere tıklıyoruz.ÖNEMLİ!ÖNEMLİ!ÖNEML İ!

   Forum Saati Salı Ara. 11, 2018 4:56 am