Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şov yaparım!

konyali042
    konyali042

Rep puanı : 0

Puanlar
    Puan grafigi. Puan grafigi.:
    Şov yaparım! Imgleft100/100Şov yaparım! Emptybarbleue  (100/100)

Şov yaparım! Empty Şov yaparım!

Mesaj tarafından konyali042 Perş. Eyl. 04, 2008 3:26 pm

[/img]http://www.webhatti.com/attachments/galatasaray/9004d1220435684-sov-yaparim-baros002_0309-jpg[/img]

Şov yaparım!

Galatasarayımızın flaş transferi Milan Baros, çarpıcı açıklamalar yaptı ve taraftara umut dolu mesajlar gönderdi. İlk kez Kayserispor karşısında 12 dakika forma giyen yıldız futbolcu, "G.Saray'da süper isimler var. Kewell, Arda Turan ve Lincoln'ün katkılarıyla Süper Lig'de en az 20 gol atacağım. Bu sayının üstüne de çıkabilirim" dedi. Aston Villa'da 2 sezonda toplam 36 kez fileleri havalandırdığını belirten Çek futbolcu, "Burada kariyerimin en parlak dönemini yaşayacağıma eminim" diye konuştu.
    George Hagi örneği
    Baros, İstanbul'a indiğinde kendisini karşılamaya gelen taraftarlara teşekkür ederek, "İnanılmaz etkileyiciydi. Gollerimle taraftara borcumu ödemek istiyorum" ifadelerini kullandı. Yıldız futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: "Süper Lig ve UEFA Kupası'nda büyük başarılara imza atıp, kulübün efsanevi oyuncuları arasına girmek istiyorum. Hagi, G.Saray'ın unutulmazı oldu. Ben de takımla özdeşleşeceğim. Bu potansiyelimi herkese zamanla kanıtlayacağım." [img][img][/img]

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 9:31 am