Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NİHAT KAHVECİ

konyali042
    konyali042

Rep puanı : 0

Puanlar
    Puan grafigi. Puan grafigi.:
    NİHAT KAHVECİ Imgleft100/100NİHAT KAHVECİ Emptybarbleue  (100/100)

NİHAT KAHVECİ Empty NİHAT KAHVECİ

Mesaj tarafından konyali042 Perş. Eyl. 04, 2008 3:33 pm

NİHAT KAHVECİ 2902

Nihat Kahveci (1979 - .... )

Milli futbolcu Nihat Kahveci, 23 Kasım 1979’da İstanbul’da dünyaya geldi. Beşiktaş’ın alt yapısında oynarken antrenör John Benjamin Toshack tarafından keşfedilip Beşiktaş A takımı’na alındı. Beşiktaş’taki oyunuyla başarılı bir grafik çizen futbolcu, 2001 yılında Toshack’ın gayretleriyle Beşiktaş’tan İspanya’nın Real Sociedad takımına transfer oldu. İspanya’da da fırtına gibi esen Nihat, oynadığı futbolla Türk milletinin göğsünü kabartırken, İspanya’lı taraftarların da kalplerinde taht kurmayı başardı. Milli Takım ve Real Sociedad’ın yıldız futbolcusu Nihat Kahveci, 5 Temmuz 2003’de Pınar Kaşgören ile İstanbul'da dünya evine girdi.

Yavaş yavaş tüm dünyada tanınmaya başlayan golcü futbolcu Nihat, İspanya’nın Real Sociedad takımına gitmeden önce ****** Havaalanı’nda basın mensuplarına şu açıklamayı yapmıştı: "Beşiktaş'ı ve ülkemi çok seviyorum. İspanya'ya kalıcı olmaya gidiyorum. Bana güvenen Toshack'ı mahcup etmemek için çalışacağım. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim. Antrenörüm Toshack'ın da benim üzerimde büyük emeği var. Beni altyapıdan A takımına alan o oldu. Şimdi de İspanya'ya götürüyor. Kendisine müteşekkirim."

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 6:31 pm