Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

  GLadiatus OnLine

  Paylaş
  avatar
  konyali042

  Mesaj Sayısı : 128
  Yaş : 25
  Nerden : konya
  Rep puanı : 0
  Points : 1000
  Kayıt tarihi : 03/09/08

  Puanlar
  Puan grafigi. Puan grafigi.:
  100/100  (100/100)

  GLadiatus OnLine

  Mesaj tarafından konyali042 Bir Perş. Eyl. 04, 2008 4:09 pm

  HARA  Hara, bina gölgelerinin ilerisindedir. Burada size şehrin sesleri çok zor ulaşır. Tüm atların bölmelerinde çıkardıkları sesler duyulur. Dişsiz at bakıcısı sizi kuşkuyla izler.

  Birazcık para kazanabilmek için burda çalışabilirsiniz - hoş bir iş değil ancak arenadaki savaşlar kadar da tehlikeli değil.

  ARENA  Arenaya girer girmez, dehşetin ve ölümün kokusunu alacaksın. Senden önce bu kumların içinden ne efsaneler doğduğunu ve nasıl tekrar toza dönüştüğünü iyi bilmelisin. .

  Bir gladyatör olarak arenada kendini kanıtlayabilirsin.

  İlerlemek için arenada "Kendi Statün" listesindeki senden daha iyi sıralaması olan birisine karşı zafer kazanmalısın. Düşük sıralamadaki oyuncular bu listede yer almaz.


  TAVERNA  Eski tavernaya girdiğinizde havayı dolduran sigara dumanından boğulacak gibi olursunuz. Eski bir gladyatör olan taverna sahibi, sizi merdivenlerden indiğiniz sırada başıyla selamlayarak karşılar. Şu anda çok fazla insan yok - soğuk şarabı yudumlayıp arkadaşlarla biraz sohbet için çok iyi bir zaman.

  Tavernada görev alabilir ve kabul ettiğiniz görevlerle ilgili bilgi edinebilirsiniz.


  EĞİTİM  Arenanın eğitim alanına girdiğinizde saldırı becerilerini geliştiren bir çok gladyatör görürsünüz. Roma Ordusunun deneyimli bir askeri zaman zaman yanlarına gelerek tavsiyelerde bulunur.

  Burada bir savaşçı olarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz.


  KUYUMCU  Burdan gerçek para ile yakut akabilirsiniz!

  100 yakut: 9.99€

  400 yakut 24.99€

  1000 yakut 49.99€


  MÜZAYEDE SALONU
  Kendine ait büyüleyiciliği olan eski bir bina. Köle size kapıyı açtığında, dünyanın bilinen ve bilinmeyen her yerinden gelmiş çok sayıdaki el yapımı eşyanın görünümü karşısında hayrete düşersiniz.

  Bu olağanüstü eşyaları, açık artırma ile satın alabilirsiniz. Eşyalara verilen teklifler düzenli olarak yenilenir.  DikkatEğer sizin teklifinizden daha yüksek bir teklif verilirse, altınlarınızı geri alamazsınız.


  MARKET  Yaklaştığınızda marketen kulakları sağır edici sesler gelir. Yüzlerce insan pazarık eder, sohbet eder ve dünyanın her yerinden gelen eşyaların ticaretini yaparlar.

  Burada eşya satabilir veya satın alabilirsiniz


  ROMA ŞEHRİ  Burasıda Roma Şehri; savaş sırasında düşmanlarınızdan almış olduğunuz silah ve ekipmanlar ile diğer eşyaları satmanıza ve farklı eşyalar satn almanıza imkan sağlar. Ayrıca burada çalışarak bir miktar altın kazanabileceğiniz bir iş de bulabilirsiniz.

   Forum Saati Paz Ocak 20, 2019 12:28 pm