Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAVŞAĞIM..............

ErKuT
    ErKuT

Rep puanı : 0

Puanlar
    Puan grafigi. Puan grafigi.:
    YAVŞAĞIM.............. Imgleft1000/100YAVŞAĞIM.............. Emptybarbleue  (1000/100)

YAVŞAĞIM.............. Empty YAVŞAĞIM..............

Mesaj tarafından ErKuT Cuma Nis. 10, 2009 8:03 pm

O yavşağın tekiydi. Evet, bir insana söylenebilecek en ağır sözlerden biri ama yavşağın tekiydi işte...

Bahsettiğim kişinin adı Ahmet Can. Zaten isimden komik bir şeyler olacağını seziyorsunuz.

Bir keresinde edebiyat yazılısından çıkmıştık. Bu pislik kişilik, bana: ''Şiir vardı ya, bir tane(sanki yazılıda bir tane şiir varmış gibi) hani, onu hangi şiirsel geleneğe göre yazılmıştır, diye.'' Ben de ''Eee?'' dedim.''Onu ne yaptın?'' dedi. Ben de ''Halk şiiri geleneğine göre yaptım dedim.Bu gerizekalı, bana ''All!!'' diyerek ; baş parmağını orta parmağı ile işaret parmağının arasına sokmak suretiyle bana pis bir el hareketi yaptı.Ben ''Ne diyorsun lan sen?'' diyerek,bunun kasık bölgesine hafifçe ayağımla dokundum.Bu salak koridorun ortasında bağırmaz mı ''Taşaklarım!!'' diye...

İşte o an onun ve benim bittiğim andır.Koridorda ne kadar öğrenci varsa hepsi bize baktı.Rezilliğin son noktasıydı yani bizimkisi Smile.Ben bunla alakam yokmuş gibi davranarak ,hem buna bakarak gülmeye hem de oradan uzaklaşmaya başladım.Bu,yavşaklığın sınırlarını zorlayarak,''Fatih niye vurdun lan bana şerefsiz?!'' dedi.Ben de bozulmamak için ''Ne diye nah yaptın lan?'' dedim,bir Karadenizli edasıyla...

Biz ikimiz de morarmış olarak sınıfa döndük.Sınıfta bizi Halil Can adında Cangiller familyasından başka bir yavşak karşıladı.''Noldu lan dayak mı yediniz?'' diyerek morarmış yüzümüzü gösterdi.Biz de ''Yok lan Ne dayak yemesi mal mısın oğlum?'' dedik.''O zaman çiftleştiniz di mi lan tuvalette!!'' diyerek güldü.

Biz koridordaki rezilliğin ardından böyle yavşakça bir şakayı kaldıramadık. Bunu bir temiz dövdük, sınıfın ortasında...

Halil Can demişken, bu iki yavşak üst sınıflardan iki tane kız seçmişler kendilerine.Şu seninki,bu benimki diyerek,kendi kendilerine orgazm oluyorlar.Her teneffüste öğle yemeği arasında bunlar cama geçerler.Bu kızları dikizlemeye başlarlar.Abaza gibi,kızlara acayip acayip küfürler ederler.

Özellikle Ahmet Can,kendini zorladığı zaman dudak uçuklatabilecek,aklınızı başınızdan alabilecek küfürler edebiliyor.Mesela,Ahmet Can'ın bir keresinde bu kızları izlerken ettiği küfür aklımı başımdan aldı.Kurduğu cümle aynen şu:''Külodun olayım osur osur parçala beni anam!!''.Türk küfür tarihi(gerçi öyle bir tarih varmı bilmiyorum ama Smile'') böyle bir küfüre şahit olmamıştır.Bu resmen küfür tarihinde bir devrimdi Smile.

Daha çok anımız var bu yavşaklarla onları da diğer yazılarımda anlatacağım.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 5:18 pm