Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden daha iyi faydalanmak için giriş yapın.Eger kayıtlı degilseniz kayıt olun...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vamprizm ve Türleri

Krall100
    Krall100

Rep puanı : 0

Puanlar
    Puan grafigi. Puan grafigi.:
    Vamprizm ve Türleri Imgleft1000/200Vamprizm ve Türleri Emptybarbleue  (1000/200)

Vamprizm ve Türleri Empty Vamprizm ve Türleri

Mesaj tarafından Krall100 Cuma Eyl. 05, 2008 12:09 pm

arkadaşlar öncelikle vampirler asla filmlerdeki gibi uzun dişli kan emen ölümsüzler değildir...en azından ölümsüzlerse ve kan içiyolarsa bile masquarede yüzünden saklanmaktadırlar:D
    şimdi arkadaşlar vampirlik ihtiyacınız olan enerjiyi dışardan çekmektir. vampirliğinde türleri vardır. bunlardan herhangi biri veya ikisi olabilirsiniz ama asla fazlası olamazsınız bu arada bunlardan hiçbiri de olmayabilirsiniz çünkü ya vampirsindir ya değilsindir sonradan olamazsın.

Psi: Diğerlerinin yaşam gücü üzerinde beslenmeye ihtiyacı olan birey. Çoğu enerji vampirleri chi veya pranic enerji üzerinden beslenirler. Auradan da beslenebilirler. Bazısı enerji vampirizmini kan-içicilik ile birbirine karıştırır. Ayrıca psi-vamplar gibi çoğu enerji vampirleri diğer gerçek vampirlerde fark edilebilen, ışık duyarlılığını, geceye özgü yaşam tarzı, ve Açlık veya Susama periyodlarını içeren aynı özellikleri sergiler.

Empath (duygulardan beslenenler): Öfke, neşe, hüzün gibi duygulardan beslenirler. Bu duygulardan birini yoğun yaşayan birini bulun ve yaşadığı duygunun sizin içine aktığını ve enerjiye dönüştüğünü düşünün. İleri seviyede kendi duygularınızı yada istediğiniz bir duyguyu bir insana yüklebilirsiniz bu onu daha yoğun bir duruma sokar ve daha çok enerji anlamına gelir. Bunun için bar, disco ve cafe gibi yerler idealdir. Ben genelde cafe ve barlarda avlanırım. İstemediğiniz kadar hedef vardır.

elemental: bunlar şimşek, deprem ay veya güneş tutulması gibi yüksek enerjili doğa olaylarından ve ateş su gibi elementlerden beslenirler.
    beslenme konusuna gelince kendinize göre beslenme yolu bulmalısınız... Ben mesela bara gittiğimde aura mı ortama yayıyorum tıpkı bir ağ gibi ve bir süre sonra kimseye odaklanmama gerek kalmadan ortamdan enerjiyi çekmeye başlıyorum. Yada empath de yazdığım gibi besleniyorum... seçim sizin ama kendi yolunuzu bulmanız daha çok enerji çekmeniz için daha iyi olur...

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 2:49 am